Aquatlantis Easy Led Luminus Smart Led Controller
-1074x1074w.jpg)
-1074x1074w.jpg)

-122x122w.jpg)
-122x122w.jpg)

Aquatlantis Easy LED Luminus Smart LED Controller Met de Luminus Smart LED Controller kunne...(lees meer)
- Informatie: 2-3 werkdagen
Aquatlantis Easy LED Luminus Smart LED Controller
Met de Luminus Smart LED Controller kunnen alle parameters van beide kanalen onafhankelijk en naar de wensen van de gebruiker worden ingesteld.
Het heeft twee onafhankelijke kanalen (max. 5A per kanaal) met elk vier lichtintervallen, voor het creëren van effecten van zonsondergang, zonsopgang, daglicht en maanlicht.
De lichteenheden kunnen geleidelijk tussen 10 en 90 minuten worden in- en uitgeschakeld. Het is ook mogelijk om de intensiteit van het licht aan te passen van 10 tot 100%.
En om het nog gemakkelijker te maken, is er een mobiele app beschikbaar voor Android- en iOS-apparaten om diverse instellingen aan te passen.
Via de Luminus-app heeft de gebruiker toegang tot de extra functie "Storm" die een stormsfeer in het aquarium simuleert.
De Luminus Smart LED Controller werkt op alle Easy Led Universal 2.0.